INTEL GAMEX

"Hayatının Oyununu Oyna!" sloganıyla yola çıkan Intel GameX, oyun tutkunlarına kapılarını açıyor!


Türkiye'nin en büyük elektronik eğlence festivali, kapılarını bir kez daha açıyor. 13 - 16 Aralık tarihleri arasında, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda, Compex Uluslararası

Teknoloji fuarı bünyesinde gerçekleştirilecek olan Intel GameX'te katılımcılar, yine en son oyunları, son teknoloji ile donatılmış olan sistemlerde oynama şansına erişecek, çeşitli aktiviteler, sunumlar ve renkli simalar ile rüya gibi bir dört gün yaşayacaklar.

Türkiye'deki oyun ve donanım sektörünün kesişme noktası olan Intel GameX, ülkemiz oyun sektörünün gelişmesi açısından büyük önem taşıyor. 2007 yılının son GameX'i Intel'in ana sponsorluğunda; HP, ASUS, Aral, X-Wishes Racing, Crytek, GametoGame, Logitech gibi firmalarla renklenecek ve Cenk & Erdem'in katılımlarıyla Intel GameX'te eğlence tavan yapacak.

Intel GameX'te misafirler, ASUS alanında, son teknoloji ürünü bilgisayarlar ile en güncel oyunları birlikte ya da tek başlarına oynama şansına erişecekler. Yine ASUS bölümünde düzenlenecek olan Overclock Show'da, işlemciler akıl almaz frekanslarda çalıştırılacak ve sistem canavarı oyunlar yüksek detay seviyelerinde çalıştırılacak. HP alanında düzenlenecek olan devasa LAN Party'de, 42 adet yüksek konfigürasyonlu sistem ile oyuncular, yeteneklerini sergilemeye çalışıp, rekabet etmenin keyfine varacaklar. X-Wishes Racing alanında ise ziyaretçiler kendilerini gerçek birer ralli pilotu gibi hissedecekler. Hem gerçek bir arabanın içinde, hem de son teknoloji ile donatılmış olan simulatörlerin içinde sınırsızca araç kullanmanın heyecanını yaşayacaklar. X-Wishes'ın misafirlere bir sürprizi de olacak: Ünlü ralli pilotu Ercan Kazaz da Intel GameX'te olacak ve hayranlaıyla buluşacak.

Türkiye'deki oyun sektörünün gelişmekte olduğunun en önemli göstergelerinden biri olan GametoGame, online oyun dergiciliği konusunda en büyük adımını Intel GameX'te atıyor ve kapılarını ardına kadar açıyor.

Cenk & Erdem de sunum ve şovları ile Intel GameX'teki yerlerini alıyorlar; kah sahnede, kah ralli pistinde, kah oyun oynarken görebilirsiniz onları. Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL da Intel GameX'in kalbinde misafirlerini bekliyor olacak. Hem de tüm yeni nesil konsollarla birlikte... Yine aktivite alanındaki masaüstü FRP bölümünde, oyuncular, profesyonel Dungeon Master'lar ile kendilerini bambaşka diyarlarda bulacaklar. Oyun Atölyesi ise FRP alanının hemen yanı başında amatör ve profesyonel geliştiricilere ev sahipliği yapacak. İsteyen katılımcılar, son ürünlerini sunma şansını yakalayacaklar. Intel GameX'in ana podyumu ise dört gün boyunca çeşitli etkinliklere sahne olacak: Guitar Hero III yarışması ve LEVEL Editörleri'nden Crysis sunumu ile Oyun Sineması, misafirlerle buluşacak.

"Hayatının Oyununu Oyna!" sloganıyla yola çıkan Intel GameX, tüm
teknoloji, elektronik eğlence ve oyun tutkunlarını dört gün boyunca çatısı altında toplayacak.

Intel GameX
Compex Uluslararası Teknoloji Fuarı
Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı
13 - 14 - 15 - 16 Aralık 2007

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !